Drezurní sedlo Raffaello Acavallo, černé

Kód: AC9145-BK-17
TOP!
Značka: ACAVALLO
€2 205,20 –6 % €2 073,30 €1 713,50 bez DPH

Zvolte variantu

Prémiové anilinové celokožené full-grain drezurní sedlo se dvěma vrstvami telecí kůže, jedno- bočnicové (mono-flap), se speciálním Acavallo MAG systémem, který jezdci dovolí si sedlo uzpůsobit dle anatomie svého koně a upravit si náležitě polohu komory, dá se dokonce seřídit i jakmile jezdec nasedne, úprava jen čtyřmi jednoduchými pohyby, kostra sedla je vyrobena ze smíšeného nylonu a uhlíkového vlákna (nylon se řadí mezi plasty- syntetický polymer, syntetické vlákno vyrobeno přímo z uhlí, vody a vzduchu), je tedy elastická a pohybuje se přirozeně s koněm, velké sedlové polštáře: integrované vlněné. Jednotlivá sedla od Acavalla se liší složením kostry sedla a typem sedlových polštářů. Drezurní sedlo Raffaello má delší kolenní opěrky než Leonardo. Kolekce ACAVALLO Leather Passion

Detailní informace

velikost: 18"
do 10 dnů* | AC9145-BK-18
Můžeme doručit do: 8.1.2021
€2 205,20
€2 073,30
€1 713,50 bez DPH
velikost: 17"
do 10 dnů* | AC9145-BK-17
Můžeme doručit do: 8.1.2021
€2 205,20
€2 073,30
€1 713,50 bez DPH
velikost: 17,5"
do 10 dnů* | AC9145-BK-17-5
Můžeme doručit do: 8.1.2021
€2 205,20
€2 073,30
€1 713,50 bez DPH
velikost: 16,5"
do 10 dnů* | AC9145-BK-16-5
Můžeme doručit do: 8.1.2021
€2 205,20
€2 073,30
€1 713,50 bez DPH

Detailní popis produktu

Prémiové anilinové celokožené full-grain drezurní sedlo se dvěma vrstvami telecí kůže, jedno- bočnicové (mono-flap), se speciálním Acavallo MAG systémem, který jezdci dovolí si sedlo uzpůsobit dle anatomie svého koně a upravit si náležitě polohu komory, dá se dokonce seřídit i jakmile jezdec nasedne, úprava jen čtyřmi jednoduchými pohyby, kostra sedla je vyrobena ze smíšeného nylonu a uhlíkového vlákna (nylon se řadí mezi plasty- syntetický polymer, syntetické vlákno vyrobeno přímo z uhlí, vody a vzduchu), je tedy elastická a pohybuje se přirozeně s koněm, velké sedlové polštáře: integrované vlněné. Jednotlivá sedla od Acavalla se liší složením kostry sedla a typem sedlových polštářů. Drezurní sedlo Raffaello má delší kolenní opěrky než Leonardo.

Kolekce ACAVALLO Leather Passion

Gumový pásek na zadní rozsoše má dvojí funkci, garantuje větší ochranu v zadní části sedla (citlivější oblasti k poškrábání a oloupání) a také dává Acavallo sedlu nezaměnitelný charakteristický vzhled.

Acavallo MAG system ® (Micrometer Adjustable Gullet System MAG= na mikrometr nastavitelný komorový systém)

1. Nové pojetí sedla- MAG system ® je nová revoluční technologie s nastavením a úpravou přední rozsochy.

2. MAG klíč- Za použití speciálního MAG klíče se upraví šířka komory podle kohoutku Vašeho koně.

3. Přizpůsobivý středový mechanismus uvnitř komory dovolí jezdci upravit sedlo dle anatomické stavby koňského těla.

Návod- seřízení pouze pomocí čtyř jednoduchých pohybů:

1. Vložte imbusový MAG klíč,

2. Otočte po směru hodinových ručiček (uslyšíte cvaknutí),

3. Upravte dle vlastní volby,

4. Otočte proti směru hodinových ručiček.

Doporučuje se zprvu neutahovat napevno, pár minut v sedle jezdit, aby se usadilo a až poté dotáhnout.

VIDEO

 

Kostra sedla

Drezurní sedla

Zvláštní péče byla věnována výrobě drezurních sedel a vývoji sedlové kostry. Svědomitý technický a praktický průzkum vedl ke vzniku mimořádně hlubokého posedlí, které dovolí koni a jezdci splynout v jedno.

Složení

Uhlík, směs- Kostra sedla vyrobena ze smíšeného nylonu a uhlíkového vlákna.

 

Sedlové polštáře

Acavallo se pyšní mnohaletou zkušeností a prací s profesionály, uvědomuje si, jakou důležitost mají plece a svaly pro pohyb koně a tím pádem i pro vývoj sedla. Sedlo disponuje velkými polštáři s anatomickou podporou, které zajistí maximální pohodlí. Použitý materiál je přírodní a hypoalergenní. Dokážou se přizpůsobit, absorbovat napětí z každodenní práce a tlak, který se objevuje během všech fází pohybu.

Složení

Integrované vlněné polštáře

Kůže, neoprén a plstěná kapsa vyplněná polyfillem.

Vlněná vrstva je měkká a uzpůsobí se koňským zádům. Tato sedla mohou být upravována pravidelně, aby odpovídala případným změnám ve stavbě těla koně. Vlna je prodyšná a zanechá záda koně vzdušná. Také minimalizuje poskakování sedla, které by způsobovalo nežádoucí otřesy na záda koně.

Záruka se vztahuje na sedlo i v případě úpravy vlněných polštářů sedlářem.

 

Vzhledem k tomu, že je materiál velmi přírodní, může působením externích faktorů časně zestárnout. Aby se tomu zabránilo, doporučujeme o kůži důkladně pečovat, pravidelně ji čistit speciálním glycerinovým mýdlem na kůži a promazávat.

Velikost

16,5 " - 17" - 17,5" - 18"

Šířka komory

Rozpětí komory lze nastavit díky MAG systému dle Vaší potřeby a pohybuje se mezi 10 cm (min) a 15 cm (max), viz fotografie.

V barvách: černá

ACAVALLO Dressage Saddle Teaser

ACAVALLO MAG SYSTEM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 14.7.2019
Absolutně spokojená, komoru nastavuju prakticky "za pochodu" takže vždy perfektně sedí :-)
5
JV Avatar autora | 20.2.2019
Velmi spokojena