Jak vybrat: Bezudidlové uždění od F.R.A.®

Bezudidlové uždění se stává stále populárnějším. Čím dál častěji jezdci napříč odvětvími hledají šetrnější způsob, jak komunikovat se svými koňmi. Pořídit kvalitní a dobře padnoucí bezudidlové uždění, které by přesně splňovalo individuální potřeby koně, je docela oříšek. Naštěstí máme v sortimentu nizozemskou značku F.R.A.

CAVALLO BOOTS

F.R.A.® je zároveň také velkoobchodníkem, dovozcem a distributorem koňských bot značky CAVALLO, o kterých si můžete přečíst v našem článku ZDE 

 

K PRODUKTŮM ZNAČKY CAVALLO

 

Systém 5 kategorií intenzity působení

Každá z kvalitních uzdeček značky F.R.A.® je označena specifickým štítkem a číslemŠtítek informuje o základních údajích jako je velikost uzdečky či barva, ale také vysvětluje, jak systém konkrétní uzdečky funguje, a jak se má používat.  

Číslo potom označuje tzv. "the bitless bar’’ neboli pět kategorií působení uzdečky, díky kterému se jezdec snadno rozhodne, kterou uzdečku vybrat s ohledem na individuální potřeby koně.  

Pět kategorií dle působení uzdečky:  

1. Tlak na krk 
2. Tlak na nos 
3. Tlak na nos a líce koně 
4. Tlak na nos a líce koně
5. Tlak na nos, líce a týl koně 


Pokud zvažujete, jaká bezudidlová varianta by pro vás a vašeho koně byla ideální, neváhejte se na nás obrátit. S výběrem vám rádi pomůžeme. Můžete nás kontaktovat na e-mailu: info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 nebo nám napište na Messenger.  Přejeme vám šťastný výběr a stovky spokojených kilometrů na koňském hřbetě!  

Váš team HORSEandME.eu 

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen