Lep na ovády Sticky Trap, 3,5 l

Kód: GH-786
2 300 Kč 1 901 Kč bez DPH
do 5 dnů*
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Unikátní technologie lepidla Sticky trap přilepí krevsající velký hmyz (bzikavky, buky ovády, mouchy, atd.). Originální Sticky Trap, který je účinný v boji proti ovádům. Snadná a rychá aplikace na kyblík, který lze dokoupit zvlášť. Balení 3,5 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní technologie lepidla Sticky trap přilepí krevsající velký hmyz (bzikavky, buky ovády, mouchy, vrtulníky či jak se jim všem říká). 

Jediný originál je Sticky Trap, revoluce v boji proti ovádům!

Jak to funguje? Samička ováda, která saje krev, aby dozrála její vajíčka, hledá kořist pomocí zjednodušeně řečeno infračervených očí. Tedy hledá pohybující se objekt vyzařující teplo. 

Černý kyblík na provázku, který vyhřívá slunce, a který se pohybuje ve větru, vypadá z jejích pohledu jako skvělá kořist.

Sedne. Přilepí se. Neuletí. Nenaklade vajíčka. 

Narodí se jich méně. 

Zase sednou. Přilepí se. Neuletí. Nenakladou vajíčka. 

Za tři sezóny používání jsme měli po ovádech (občas nějaký, ale již nepředstavují problém).

Dlouhodobý vývoj lepidla je to, co jej odlišuje od nepovedených kopií konkurence!

Není to obyčejné lepidlo: jeho lepivá síla je přesně taková, aby udržela velké hovado (resp. ováda hovězího, velkého) a nechytila drobného ptáčka. Je přesně takové, aby bylo termostabilní na přímém slunci, kdy se kyblík může opravdu hodně vyhřát. Je přesně takové, aby vydrželo rozmary počasí a zůstalo lepivé 8-16 týdnů (podle počasí, 8 týdnů minimum). A hlavně: past si uděláte pohodlně i z obyčejného černého kyblíku, kterých se po stájích válejí mraky a pokud ne, máme ho taky! Je eco-friendly, bez pesticidů, nejedovaté, bezpečné a díky tomu, že je BEZ ZÁPACHU, neulovíte do pasti s tímto lepidlem žádné motýly, včely a jiný užitečný hmyz. 

A je to levné :-)! Z 3,5 litrového balení natřete kyblík až 60krát. To vše za cenu nižší než jeden a půl litru repelentu!!!

 

Po 8-16ti týdnech vrstvu lepidla znovu přetřete. Nalepený mrtvý hmyz je polorozpadlý, takže to jde lehce. Pokud by byla vrstva lapeného hmyzu větší, nebo chcete mít past prostě hezkou a čistou, než se zase něco chytí, sundejte vrstvu úlovků špachtlí.

Rob Vip, Holanďan, který stojí za několikaletým vývojem dokonalého lepidla, teď sbírá se Sticky Trap jedno ocenění za druhým a Sticky Trap lepidlo je používáno již i pro komerčně vyráběné pasti na hovada.

Více informací též na www.past-na-hovada.cz.

Jsou pasti na ovády nebezpečné?

Doplňkové parametry

Kategorie: Sticky Trap Lep
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MO Avatar autora | 7.5.2019
Nechtěl jsem lít na kravky chemikálie na odpuzování hmyzu, tak jsem vyzkoušel tohle. Černý kyblík jsem natřel a cca po jedné hodině na něm bylo nalepených odhadem 500 much a 1 vosa. Žádné včely ani motýli. U nás tedy funguje perfektně, jen pro dobrou funkci je potřeba,aby se dobytek pohyboval v blízkosti pastí. Proto jsem hned ten samý den natřel ještě jeden kyblík a o víkendu přídám ještě další 2, celkem tedy 4. Spotřeba na natření 1 kyblíku je minimální. Zdá se mi že past funguje pouze pokud na ni svítí slunce. Do stínu obecně mouchy létají méně. Zatím nevím jak dlouho to vydrží lepit,ale první zkušenost je perfektní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen