Recenze: Jezdecká parka CAMERY 3v1 Plus

Německý výrobce kvalitního jezdeckého vybavení Busse přinesl nový model jezdecké parky s názvem Camery 3 v 1 Plus. Dle popisu se má jednat o univerzální celoroční jezdeckou parku, kterou plně využijete ve všech ročních obdobích. Naše recenzentka Kristýna Šmídová z Nechsenest.cz ji pro vás vyzkoušela v praxi.

 

Parka se skládá ze dvou základních částí, které lze kombinovat ve třech variantách a přizpůsobit se tak počasí a sezóně. Vyrábí se ve dvou barvách: černé a plum (na fotografiích).

Hodnocení

Parka Busse Camery 3 v 1 Plus upřímně předčila naše očekávání. Je krásná, elegantní a hlavně jezdecky funkční. Jezdce na koni neobtěžuje, netlačí, ale přitom poskytuje pohodlí a chrání před vnějšími vlivy. Nevýhodou může být její vyšší cena, nicméně za tuto cenu získáte tři kvalitní plnohodnotné jezdecké bundy, se kterými si opravdu vystačíte po celý rok. Největší fajnšmekři si mohou pořídit obě barevné varianty, černou i plum a kombinovat je vzájemně. Velikost odpovídá běžným velikostem. Na fotografiích je parka velikosti M.  

Bundám, parkám a kabátům od Busse, předpovídáme ještě velkou budoucnost! 


Pokud s výběrem stále váháte, rádi vám poradíme. Můžete se na nás obrátit na e-mailu info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 a nebo nám napište na Messenger. Přejeme vám šťastný výběr a stovky spokojených kilometrů v sedle!

Váš team HORSEandME.eu

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen