VRÁCENÍ ZBOŽÍ, REKLAMACE, VÝMĚNA

VRÁCENÍ ZBOŽÍ (odstoupení od kupní smlouvy)
Nevyhovuje velikost, barva, střih …? U nás zakoupené zboží snadno zdarma vrátíte přes Zásilkovnu (nevztahuje se na krmiva, doplňky výživy, kosmetiku, potraviny a položky s hmotností přes 10 kg). Na vrácení zboží u nás máte 30 dnů*, registrovaní zákazníci 60 dnů*.

*Při vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů vám vrátíme peníze na váš účet nebo kartu, při vrácení po této lhůtě vám poskytneme slevový kód v hodnotě vráceného zboží, který můžete využít na další nákup u nás, platnost slevového kódu je omezená na 12 měsíců.

Postup vrácení zboží:

 1. Důkladně zboží zabalte, nezapomeňte na původní obaly a visačky.
  Zboží nesmí jevit známky používání, musí být čisté, neprané, kompletní. V opačném případě bude vrácená částka přiměřeně ponížena o náklady na vrácení zboží do stavu nového a dalšího prodeje schopného zboží.
 2. Do balíku dejte lístek s vaším jménem, e-mailem, číslem objednávky.
  Případně můžete přidat i vyplněný formulář odstoupení od smlouvy, ale není to nutné.
 3. E-mailem nám prosím napište, co vracíte a číslo účtu, kam si přejete vrátit peníze.
  E-mail: info@HORSEandME.eu
 4. Balík odešlete na adresu HORSEandME.eu, Jesenická 410, 251 01 Dobřejovice.
  Tel. pro dopravce je +420 777 170 333, e-mail info@HORSEandME.eu, neposílejte na dobírku!

Zboží můžete vrátit zdarma přes Zásilkovnu (Packeta)
V Zásilkovně nahlaste kód (ID) zpětné zásilky 92851070 (můžete zadat i v aplikaci Zásilkovny) a obsluha vytiskne a nalepí přepravní štítek na balík a vydá vám potvrzení o převzetí. V Zásilkovně nic neplatíte.
Potvrzení o převzetí pečlivě uschovejte! Bez něj nelze reklamovat ztracený balík!
Přes Zásilkovnu nám můžete zboží zdarma vrátit z ČR i SR.
Maximální hmotnost balíku do Zásilkovny je 10 Kg, maximální délka 70 cm a max. součet délek stran balíku je 120 cm.
Vrácení přes Zásilkovnu obvykle trvá několik dní, někdy i týden, rychlost doručování zpětných zásilek nedokážeme ovlivnit. 

Až vrácené zboží zpracujeme, budeme vás informovat.
*Při vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů vám vrátíme peníze na váš účet nebo kartu, při vrácení po této lhůtě vám poskytneme slevový kód v hodnotě vráceného zboží, který můžete využít na další nákup u nás, platnost slevového kódu je omezená na 12 měsíců.
Zpracování vráceného zboží nám někdy zabere i několik dní. Obvykle nejsme schopni zpracovat všechno vrácené zboží v den kdy nám ho dopravce doručí.

Peníze vrátíme nejpozději do 10 pracovních dnů od zpracování vráceného zboží, obvykle to stihneme dříve.

REKLAMACE
Na e-mail info@horseandme.eu zašlete popis vad produktu a přiložte fotografie vad. Budeme vás kontaktovat nejpozději následující pracovní den. Můžete i vyplnit a poslat reklamační formulář
Většinu reklamací vyřešíme obratem výměnou za nové zboží.

VÝMĚNA ZBOŽÍ
Výměnu zboží realizujeme formou vrácení zboží a nové objednávky. Zboží, které chcete vyměnit nám zašlete zpět dle postupu výše a udělejte si novou objednávku v e-shopu. Po vrácení zboží vám vrátíme peníze, viz podmínky vrácení výše. Tento postup je nejrychlejší a nejjednodušší pro vás i pro nás. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Adresa pro vrácení, reklamace je:
HORSEandME.eu
Tel. pro dopravce: +420 777 170 333
E-mail pro dopravce: info@HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE
Czechia

Nic nám prosím neposílejte na adresu sídla firmy, obvykle tam není nikdo, kdy by si zásilku přebral a zásilka se vám vrátí jako nevyzvednutá. 

VRÁCENÍ VÁNOČNÍCH DÁRKŮ JE VŽDY MOŽNÉ AŽ DO 31. LEDNA!
Za zboží zboží zakoupené od října do prosince a vrácené po 14 denní zákonné lhůtě, vám pošleme slevový kód v hodnotě vráceného zboží, který můžete využít v další objednávce. Vrácení musí proběhnout nejpozději do 31.1. následujícího roku.

HORSIMO KANTIRO

EXTRA SLEVA 5 % PO PŘIHLÁŠENÍ
už jen