Výměna, vrácení, reklamace zboží

⭐️ VÝMĚNA ZBOŽÍ ZAKOUPENÉHO V LISTOPADU A PROSINCI JE MOŽNÁ AŽ DO 15.1. NÁSLEDUJÍCÍHO ROKU ⭐️

Výměna zdarma

Výměna velikosti nebo barvy je u nás ZDARMA pro zákazníky z ČR i SR u zboží v prodejní ceně nad 1500 Kč

Pokud vám nevyhovuje velikost nebo barva, zařídíme a zaplatíme dopravu přes Zásilkovnu zpět od vás k nám a i nového kusu zboží opět k vám. Výměna zboží na naše náklady probíhá pouze přes Zásilkovnu (má stovky poboček po celé ČR i SR – více na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk).

V případě zboží v prodejní ceně do 1500 Kč zařídíme dopravu přes Zásilkovnu od vás k nám a i nového kusu zboží zpět k vám za cenu 99 Kč. Cenu je nutné zaplatit předem na náš účet. Pokud chcete zaplatit cenu za výměnu dobírkou, je třeba připočítat 39 Kč dobírkovné, celková cena za výměnu pak činí 138 Kč. Pokud si k výměně zboží doobjednáte cokoliv v ceně alespoň 2000 Kč, zaplatíme dopravu za vás.

Výměna zboží zdarma se nevztahuje na zboží z výprodeje a na zboží v prodejní ceně do 1500 Kč. Výměnu zdarma lze uplatit jen 1x na každý kus zboží. Lhůta pro výměnu zboží zdarma je jeden týden od převzetí zboží, pro registrované zákazníky 14 dní. 

Pokud chcete vrátit nebo vyměnit zboží, nejprve nás prosím kontaktujte na e-mail info@HORSEandME.eu, případně na telefon +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8-18:00 hodin) nebo messengerem messenger icon. Domluvíme s vámi podrobnosti vrácení nebo výměny. 

Chcete si vyzkoušet více velikostí? Objednejte si velikosti, mezi kterými váháte, a vyzkoušejte. Velikost, která vám nebude sedět, pošlete zpět na naše náklady přes Zásilkovnu, peníze vám vrátíme obratem. Platí pro zboží v ceně nad 850 Kč.

Jak probíhá výměna přes Zásilkovnu: 

Pošleme vám podací číslo, se kterým přinesete pečlivě zabalené zboží v originálním obalu do jakékoliv pobočky Zásilkovny se službou "reklamační asistent" (více info na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk). Od zásilkovny obdržíte e-mailem štítek s čárovým kódem, který vytisknete a nalepíte na balík. Pokud nemáte možnost štítek vytisknout, vytisknou ho a nalepí v Zásilkovně po nahlášení podacího čísla a odešlou nám zpět zásilku na naše náklady. O nic víc se nestaráte a v Zásilkovně nic neplatíte. Hned jak obdržíme vrácenou zásilku, obratem odešleme přes Zásilkovnu vámi nově vybranou velikost nebo barvu. 

Prosím neposílejte nám zpět zboží bez našeho vědomí. Na adrese sídla firmy nebývá většinou nikdo, kdo by si mohl zásilku převzít.

Korespondenční adresa pro výměnu, vrácení nebo reklamace je:

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

 

Vrácení zboží (odstoupení od smlouvy).

Vrácené zboží musí být nepoužité, nepoškozené a nesmí jevit známky opotřebení. Zboží zašlete v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce.

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu, a to nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Naši registrovaní zákazníci můžou zboží vrátit do 30 dnů. Cenu zboží vám vrátíme do 7 dnů od přijetí zboží, pokud bude vráceno v pořádku, kompletní a bez poškození.  

Pokud chcete vrátit nebo vyměnit zboží, nejprve nás prosím kontaktujte na e-mail info@HORSEandME.eu, případně na telefon +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8-18:00 hod.) nebo messengerem messenger icon. Domluvíme s vámi podrobnosti vrácení nebo výměny. 

Zboží nám můžete vrátit přes Zásilkovnu za cenu 69 Kč. Kontaktujte nás, pošleme vám instrukce.

Pokud nechete využít možnost vrácení přes Zásilkovnu, pošlete nám prosím zboží na adresu:

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

Toto není nutné, ale vyžaduje legislativa: pro odstoupení od smlouvy si vytiskněte tento formulář a zašlete nám ho: Odstoupení od smlouvy - formulář ka stažení.

 

Jak můžu reklamovat zboží?


Kontaktujte nás e-mailem info@horseandme.eu nebo zavolejte na +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8 do 18:00 hodin). Pomůžeme vám s vyřízením reklamace.

Většinu reklamací vyřešíme obratem výměnou za stejné nebo jiné zboží.

Toto není nutné, ale vyžaduje legislativa: Vytiskněte si jednoduchý reklamační formulář, odešlete nám ho vyplněný e-mailem (info@HORSEandME.eu) a obratem  vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Pokud se rozhodnete zboží rovnou zaslat zpět, pošlete ho prosím i s reklamačním formulářem na adresu: 

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

Reklamované zboží prosím pošlete řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Balíček neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nepřijímáme.

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím produktu a opotřebením, které vzniklo neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Reklamaci posuzujeme v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem. Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, budeme se snažit Vaši reklamaci vyřídit co nejdříve.

Váš tým HORSEandME.eu

messenger icon

facebook icon    insta icon_1