Výměna, vrácení, reklamace zboží

Výměna zdarma

Výměna velikosti nebo barvy je u nás ZDARMA pro zákazníky z ČR i SR u zboží v prodejní ceně nad 1500 Kč (60 €) .

Pokud vám nevyhovuje velikost nebo barva, zařídíme a zaplatíme dopravu přes Zásilkovnu zpět od vás k nám a i nového kusu zboží opět k vám. Výměna zboží na naše náklady probíhá pouze přes Zásilkovnu (má stovky poboček po celé ČR i SR – více na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk).

V případě zboží v prodejní ceně do 1500 Kč (60 €) zařídíme dopravu přes Zásilkovnu od vás k nám a i nového kusu zboží zpět k vám za cenu 99 Kč. Cenu je nutné zaplatit předem na náš účet. Pokud chcete zaplatit cenu za výměnu dobírkou, je třeba připočítat 49 Kč dobírkovné, celková cena za výměnu pak činí 148 Kč. Pokud si k výměně zboží doobjednáte cokoliv v ceně alespoň 2000 Kč, zaplatíme dopravu za vás.

Výměna zboží zdarma se nevztahuje na zboží z výprodeje a na zboží v prodejní ceně do 1500 Kč. Výměnu zdarma lze uplatit jen 1x na každý kus zboží. Lhůta pro výměnu zboží zdarma je jeden týden od převzetí zboží, pro registrované zákazníky 14 dní. 

Pokud chcete vrátit nebo vyměnit zboží, nejprve nás prosím kontaktujte e-mailem: info@HORSEandME.eu, případně volejte: +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8-18:45 hodin, so+ne 9:00 - 18:45) nebo messengerem messenger icon. Domluvíme s vámi podrobnosti vrácení nebo výměny. 

Jak probíhá výměna přes Zásilkovnu: 

Zboží, které vracíte, prosíme důkladně zabalte a doneste do vybraného výdejního místa Zásilkovny (více info na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk). Do balíku přibalte papírek s Vaším jménem, číslem (kódem) objednávky. Lze využít i aplikaci Zásilkovny.

Ve výdejním místě Zásilkovny nahlaste kód (ID) zpětné zásilky 928 51 070 a obsluha vytiskne a nalepí přepravní štítek na balík a vydá vám potvrzení o převzetí. Pokud by si obsluha ve výdejním místě Zásilkovny nevěděla rady s vytištěním štítku, odkažte ji prosím na asistenční linku Zásilkovny, kde jim vysvětlí jak postupovat tel.: v ČR 216 216 516 / v SR 221 201 135.

Nikdy nenechte balík v Zásilkovně bez potvrzení o převzetí. Výjimečně se může stát, že v Zásilkovně je nekompetentní obsluha, nejlepší je stížnost na chování obsluhy řešit ihned zavoláním na zmíněnou asistenční linku, Zásilkovna většinou ihned zjedná nápravu.

Potvrzení o převzetí nám prosím vyfocené či naskenované zašlete na náš email nebo přes messenger. V případě, že by se zboží nevrátilo a Vy nám nedoložíte potvrzení o převzetí, nemůžeme převzít za zboží a jeho případnou ztrátu zodpovědnost.

Balík se k nám zpět dostane většinou do týdne, někdy to trvá i déle. Hned jak k nám balík dorazí, budeme Vás informovat.

Korespondenční adresa pro výměnu, vrácení nebo reklamace je:

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

Vrácení zboží (odstoupení od smlouvy).

Vrácené zboží musí být kompletní, čisté, nepoškozené a nesmí jevit známky používání. Zboží zašlete v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce.

Vemte prosím na vědomí, že u vráceného zboží, které z důvodu opotřebení, poškození nebo nekompletnosti není způsobilé dalšího prodeje za cenu nového zboží, máme dle platné legislativy právo vrácenou částku ponížit o náklady spojené s uvedením zboží do stavu nového až do výše 100% jeho původní prodejní ceny.

Zboží můžete vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu, a to nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Naši registrovaní zákazníci můžou zboží vrátit do 30 dnů. Cenu zboží vám vrátíme do 7 pracovních dnů od přijetí zboží, pokud bude vráceno v pořádku, kompletní a bez poškození.  

Pokud chcete vrátit nebo vyměnit zboží, nejprve nás prosím kontaktujte na e-mail info@HORSEandME.eu, případně na telefon +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8-18:45 hod.) nebo messengerem messenger icon. Domluvíme s vámi podrobnosti vrácení nebo výměny. 

Zboží nám můžete vrátit přes Zásilkovnu za cenu 69 Kč, kterou vám odečteme z hodnoty vráceného zboží, v Zásilkovně nic neplatíte. Ve výdejním místě Zásilkovny nahlaste kód (ID) zpětné zásilky 928 51 070 a obsluha vytiskne a nalepí přepravní štítek na balík a vydá vám potvrzení o převzetí. Pokud by si obsluha ve výdejním místě Zásilkovny nevěděla rady s vytištěním štítku, odkažte ji prosím na asistenční linku Zásilkovny, kde jim vysvětlí jak postupovat tel.: v ČR 216 216 516 / v SR 221 201 135.

Náklady na vrácení zboží nese kupující. Zboží nikdy neposílejte na dobírku, zásilky s dobírkou nejsme schopni převzít.

Pokud nechcete využít možnost vrácení přes Zásilkovnu, pošlete nám prosím zboží na adresu:

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

Toto není nutné, ale vyžaduje legislativa: pro odstoupení od smlouvy si vytiskněte tento formulář a zašlete nám ho: Odstoupení od smlouvy - formulář ka stažení

Jak můžu reklamovat zboží?


Kontaktujte nás e-mailem info@horseandme.eu nebo zavolejte na +420 777 170 333 (v pracovní dny od 8 do 18:00 hodin). Pomůžeme vám s vyřízením reklamace.

Většinu reklamací vyřešíme obratem výměnou za stejné nebo jiné zboží.

Toto není nutné, ale vyžaduje legislativa: Vytiskněte si jednoduchý reklamační formulář, odešlete nám ho vyplněný e-mailem (info@HORSEandME.eu) a obratem  vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Pokud se rozhodnete zboží rovnou zaslat zpět, pošlete ho prosím i s reklamačním formulářem na adresu: 

HORSEandME.eu
Jesenická 410
251 01 DOBŘEJOVICE

Reklamované zboží prosím pošlete řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Balíček neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nepřijímáme.

Záruční lhůta je zákonem stanovena na 24 měsíců, u našeho zboží slouží daňový doklad (faktura) zároveň jako záruční list. Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím produktu a opotřebením, které vzniklo neodpovídajícím způsobem. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po vzniku vady. Reklamaci posuzujeme v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem. Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní, budeme se snažit Vaši reklamaci vyřídit co nejdříve.

Váš tým HORSEandME.eu

Prosím neposílejte nám zpět zboží na adresu sídla firmy, kde většinou není nikdo, kdo by si mohl zásilku převzít. 

messenger icon

facebook icon    insta icon_1

 

⭐️ VÝMĚNA ZBOŽÍ ZAKOUPENÉHO V LISTOPADU A PROSINCI JE MOŽNÁ AŽ DO 15.1. NÁSLEDUJÍCÍHO ROKU ⭐️