CATAGO Fir-Tech: deka Back Warmer

Fir-Tech back warmer

CATAGO

,,Inovativní, stylové, funkční a technicky vylepšené produkty s důrazem na detaily, které poskytují maximální pohodlí pro koně i jezdce a umožňují oběma podávat nejlepší výkony.”
                              Tak zní heslo rodinné dánské značky CATAGO.

Technologie Fir-Tech

Technologie patentovaná společností CATAGO se stala velmi populární díky pozitivním účinkům na tělo, a to nejen u jezdců, ale i u koní. Materiál je tvořen vetkanými keramickými vlákny (Active Carbon), které odrážejí tělesné teplo zpět formou infračerveného záření. Bylo prokázáno, že účinky aktivního dlouhovlnného infračerveného záření významně napomáhají ke zvýšení průtoku krve a snížení napětí ve svalech.

Tyto relaxační vlastnosti aktivního dlouhovlnného záření činí produkty Fir-Tech velmi vhodnými pro použití při sportu, wellness a relaxaci.

Deka Back Warmer Fir-Tech

Deka Back Warmer s inovativní technologií Fir-Tech je jedním z nejoblíbenějších produktů od CATAGO, a to díky komfortu a uvolnění, které poskytuje vašim koním.

Pokrývá hlavní svaly hřbetu a křížové oblasti, které jsou velmi namáhané nejen při práci pod sedlem. Díky dvěma elastickým popruhům se suchým zipem lze produkt individuálně nastavit. Tyto popruhy vedou kolem hrudníku koně a pod břichem, aby zajistily potřebnou stabilitu.

Technologie Fir-Tech pracuje i s Active Infrared zářením, které produkuje teplo. Kombinace těchto dvou technologií podporuje zvýšení krevního oběhu a rychlejší zahřívání svalů, šlach a kloubů. Tímto způsobem napomáhá k celkovému uvolnění a zkrácení doby regenerace.

Součástí Back Warmeru je přístroj s integrovaným tlačítkem, díky kterému si můžete individuálně nastavit tři úrovně zahřívání. 

  1. Vysoká úroveň (ČERVENÁ) 15 - 20 minut - relaxace tkáně po jízdě 
  2. Střední úroveň (MODRÁ) až 30 minut - až 2x denně - všeobecné použití/wellness
  3. Střední na vysokou úroveň (ČERVENÁ/MODRÁ) - 15 - 30 minut - až 2x denně 
  4. Při použití nejnižší úrovně (ZELENÁ) - až 40 minut (v závislosti na venkovní teplotě)
Fir-Tech back warmer
Fir-Tech back warmer

Velkou výhodou je možnost napájení deky pomocí baterie, což umožňuje její použití kdekoliv a kdykoliv, bez nutnosti elektrické zásuvky nebo přítomnosti nepohodlných dlouhých kabelů.

Baterie je umístěna v pouzdru na straně kohoutku, což umožňuje její snadné vyjmutí a pohodlné nabíjení v domácím prostředí. V případě potřeby nové baterie nebo adaptéru jsou všechny potřebné komponenty k dispozici v našem e-shopu.

Adaptér ZDE a baterie ZDE.

Back Warmer je optimální pomocník nejen před prací, kdy se svaly příjemně prohřejí a stávají se méně náchylnými k poraněním, ale také po práci, kdy je nezbytné namožené tkáně regenerovat, relaxovat a uvolnit.

Chcete vědět ještě více? Podívejte se na video, kde je fungování deky rozebráno odborně do nejmenšího detailu.

 

POZOR

Při používání Back Warmeru v zimě doporučujeme nevystavovat koně po nahřívání chladným vnějším teplotám. Je vhodné záda svého koně dále chránit teplou dekou.

Pokud s výběrem váháte, rádi vám poradíme. Můžete se na nás obrátit na e-mailu info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 a nebo nám napište na Messenger. Přejeme vám šťastný výběr a stovky spokojených kilometrů v sedle!

Váš team HORSEandME.eu

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen