Affiliate spolupráce

Vlastníte zajímavý a navštěvovaný web či blog? A máte na něm kousek místa, kam by se vešel náš banner? Dosáhnou vaše sociální sítě daleko? Pokud ano, využijte příležitost a vydělávejte spoluprací s HORSEandME.eu. 

Jak funguje affiliate partnerství

Affiliate marketing funguje na bázi vzájemné spolupráce mezi obchodníkem (HORSEandME.eu) a affiliate partnerem (vámi). Partner na svůj web, blog, do e-mailingu či na sociální sítě umístí obchodníkem poskytnuté odkazy a propagační materiály (bannery). Pokud návštěvník webu přes tento odkaz/banner přijde na web obchodníka a uskuteční tam nákup (tzn. provede konverzi), partner získá odměnu ve smluvené výši. Registrace do programu je zdarma, za účast nic neplatíte, můžete pouze získat. 

Koho hledáme

Zaměřujeme se na spolupráci s partnery, kteří nás oslovují svými hodnotami a vždy jednají v souladu s mravními a etickými zásadami nejen ve vztahu ke zvířatům, ale i jiným lidem. Těší nás, když se můžeme navzájem podpořit v růstu. 

Co nabízíme

  • základní provize 4 % z konečné objednávky
  • bonusy pro úspěšné partnery
  • individuální slevové kódy pro influencery
  • férový, přátelský a individuální přístup
  • žádné kvóty, žádné nucené kampaně, propagujete pouze akce a produkty, které vám sedí
  • tracking cookie po dobu 30 dní

Přihlášení do programu

  1. Zaregistrujete se na našem affiliate portálu
  2. Zkontaktujeme vás s doplňujícími otázkami, prohlédneme si váš web, doladíme detaily a odslouhlasíme spolupráci. 
  3. Po přihlášení do affiliate portálu budete mít k dispozici bannery s aktuálními akcemi našeho e-shopu, které formou odkazů (HTML) snadno vložíte na svůj web. 

V affilate portálu uvidíte přehled uskutečněných konverzí a dozvíte se další důležité informace. 

Pojďme růst společně

S jakýmkoliv dotazem se neváhejte obrátit na našeho affiliate manažera Kristýnu Šmídovou - kristyna.smidova@riders-int.eu

Bez jména (12)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení