Domů / Jak vrátím nebo vyměním zboží?
Kategorie
Výrobci
DOPRAVA

 

 

 

Odběr novinek

Jak vrátím nebo vyměním zboží?

Výměna velikosti nebo barvy je u nás ZDARMA pro zákazníky v ČR i SR u zboží v prodejní ceně od 1000,- Kč

Pokud Vám nevyhovuje velikost nebo barva zařídíme a zaplatíme dopravu přes Zásilkovnu zpět od Vás k nám a i nového kusu zboží opět k Vám. Výměna zboží na naše náklady probíhá pouze přes Zásilkovnu (má stovky poboček po celé ČR i SR - více na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk). 

 V případě zboží v prodejní ceně do 1000,- Kč pro Vás zařídíme dopravu přes Zásilkovnu zpět od Vás k nám a i nového kusu zboží opět k Vám za cenu 99,- kč. Cenu je nutné zaplatit dopředu na náš účet. Pokud chcete zaplatit cenu za výměnu na dobírku je nutné připočítat 15,- Kč dobírkovné. V tomto případě bude celková cena za výměnu 114,- Kč. Pokud si k výměně zboží doobjednáte cokoliv v ceně alespoň 1000,- kč, zaplatíme dopravu za Vás.

Výměna zboží zdarma se nevztahuje na zboží z výprodeje a na zboží v prodejní ceně do 1000,- Kč. Výměnu zdarma lze uplatit jen 1x na každý kus zboží. Lhůta pro výměnu zboží zdarma je jeden týden od převzetí zboží, pro registrované zákazníky 14 dní. 

Pokud chcete vrátit nebo vyměnit zboží, nejprve nás prosím kontaktujte na e-mail info@HORSEandME.eu, případně na telefon +420 777 170 333 (v pracovní dny od 9 - 17 hodin). Domluvíme s Vámi podrobnosti vrácení nebo výměny. 

Pokud si chcete v klidu vyzkoušet více velikostí není problém. Objednejte si velikosti, které chcete vyzkoušet a tu velikost, která Vám nebude nám můžete poslat zpět taktéž na naše náklady přes Zásilkovnu, peníze Vám vrátíme obratem.

Jak výměna přes Zásilkovnu probíhá:

Pošleme Vám podací číslo, se kterým přinesete pečlivě zabalené zboží v originálním obalu do jakékoliv pobočky Zásilkovny se službou "reklamační asistent" (více info na www.zasilkovna.cz / www.zasielkovna.sk). Od zásilkovny obdržíte emailem štítek s čárovým kódem, který vytisknete a nalepíte na balík. Pokud nemáte možnost štítek vytisknout, vytisknou ho a nalepí v Zásilkovně po nahlášení podacího čísla a odešlou nám zpět zásilku na naše náklady, o nic víc se nestaráte a v Zásilkovně nic neplatíte. Hned jak obdržíme zpět zásilku od Vás tak Vám obratem odešleme opět přes Zásilkovnu Vámi nově vybranou velikost nebo barvu. 

Pokud nechcete využít možnosti výměny přes Zásilkovnu, zašlete nám prosím zboží na tuto adresu, k novému zboží Vám budeme účtovat dopravu, kterou si zvolíte. 

RIDERS Int. s.r.o.
Brožíkova 1527
25082 ÚVALY

Prosím neposílejte nám zpět zboží bez našeho vědomí. Na adrese sídla firmy nebývá většinou nikdo, kdo by si mohl zásilku převzít.

 

Vyměnit nelze z hygienických důvodů spodní prádlo. Dále nelze měnit krmné a výživové doplňky.

 

Zboží zakoupené v období od 25.11. do 23.12. lze vyměnit až do konce ledna následujícího roku :-) ... nakupujte na Vánoce bez starostí!

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží můžete vrátit bez udání důvodu a to nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. Registrovaní zákazníci do 21 dnů. Cenu zboží Vám vrátíme do 7 dnů od přijetí zboží, pokud bude vráceno v pořádku, kompletní a bez poškození.  

Před odesláním nás prosím informujte emailem zaslaným na info@HORSEandME.eu o odeslání a zašlete nám číslo účtu, kam Vám máme vrátit peníze.

Adresa pro vracení zboží, reklamace a výměny: 

RIDERS Int. s.r.o.
Brožíkova 1527
25082 ÚVALY

 

Registrovaní zákazníci mohou využít služby vrácení přes Zásilkovnu za 59,- Kč (z ČR i SR). Částka bude odečtena z ceny vraceného zboží.

Prosím neposílejte nám zpět zboží bez našeho vědomí. Na adrese sídla firmy nebývá většinou nikdo, kdo by si mohl zásilku převzít.

Vrácené zboží musí být nepoužité, nepoškozené a nesmí jevit známky opotřebení. Zboží zašlete v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce.

 

Váš tým HORSEandME.eu