Jarní kolekce UHIP - kvalita na prvním místě

Švédská značka jezdeckého vybavení UHIP již v předchozích sezónách prokázala, že na kvalitu jejích produktů se dá jednoznačně spolehnout. Ti, kdo funkční oblečení od UHIPu vyzkoušeli, zůstávají této značce věrní, protože spojení krásných designů, materiálů v TOP kvalitě a 100% funkčnosti se vzdává jen těžko. 

Očekávaná jarní kolekce překvapila zářivými barvami a moderními prvky, čímž opět potvrdila, že UHIP oblečení se hodí nejen do stáje. Kdybychom na nové kolekci měli najít nějaké vady, napadá nás jedna zásadní: nevíme, kde s představováním nových produktů začít – bundy, vesty, trička, legíny... Jedno lepší než druhé, tak zavřeme oči, zapíchneme prst a jdeme na to!

A co pánové? 

Jak už to u jezdeckého obleční bývá, s pány se zase lehce vymetlo. S muži počítá zejména kategorie nepromokavých kabátů Regular Sport a pracovních funkčních kalhot. Zde si UHIP poněkud vylepšil kredit.

Nicméně tu máme malou náplast. Pánové mohou zapátrat v kategorii funkčních, antibakteriálních UNISEX vlněných Merino triček s dlouhým rukávem, UNISEX bambusových triček s krátkým rukávem nebo UNISEX bambusových triček s dlouhým rukávem.

Za jarní kolekci od nás UHIP dostává jednoznačně jedničku, byť s lehkým minusem za nedostatek pozornosti pro pány. Čím více naše jaro připomíná to švédské, tím větší zálibu v UHIP produktech nacházíme.  


Pokud máte jakýkoliv doplňující dotaz, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 a nebo nám napište na Messenger.

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen