FAGER: promyšlená udidla 21. století

Fager, švédský výrobce jezdeckého vybavení, který se rozhodl povýšit design a funkci udidel na vyšší úroveň. Základní mantrou je pohodlí pro koně. Ve Fageru si dobře uvědomují, že každý kůň je jiný. Proto při vývoji udidel úzce spolupracují s veterináři a zaměřují se na působení tlaku v citlivých oblastech koňské huby, aby si každý majitel mohl vybrat udidlo, které danému koni bude dokonale sedět.

A také jedinečný Fagers Smart Systém (FSS™) - uzamkne klouby v jakémkoliv směru, aby se nepřiblížily hornímu patru huby koně. Nedochází tak k bolestivému tlaku.

Ve Fageru se zaměřili i na nešvar příliš dlouhých středních článků u dvakrát lomených udidel. Udidla Fager mají střední články kratší, protože pouze tak lze zaručit, že se klouby spojení článků udidla nedostanou až na citlivé koňské dásně či k hornímu patru.

 


Zaujala vás udidla Fager? Prohlédněte si naši nabídku. S výběrem vám rádi poradíme. Můžete se na nás obrátit na e-mailu info@horseandme.eu, telefonu +420 777 170 333 a nebo nám napište na Messenger. Přejeme vám šťastný výběr a stovky spokojených kilometrů v sedle!

Váš team HORSEandME.eu

 

♥︎ SLEVA -10 % S KÓDEM HORSIMO
už jen